מי אנחנו

חברתנו מתמחה במתן פתרונות רישוי לעסקים ולהוצאת היתרים על כלל סוגיהם, ומציעה מכלול של שרותים סביב הרישיון עסק תחת קורת גג אחת.

את המשרד מובילים ירון , יועץ בטיחות במזון מוסמך ע”י משרד הבריאות, וליאת, הנדסאית אדריכלות. השניים עובדים בשותפות מזה כשש שנים.השותפות בין השניים יוצרת את השילוב המושלם בין ידע של חוקים ותקנים לרישיון לבין מקצועיות בעבודה.

אנו מספקים מגוון רחב של שירותי ייעוץ לפרטיים ולחברות הזקוקים לפתרונות מהירים ויעילים ולתשובה של כאן ועכשיו במערכת הדינמית של הרישוי וההיתרים בישראל. הקווים המנחים את RVE מבוססים על יחסי אמון וכבוד הדדי עם כלל המוסדות הקשורים למסחר, ולתעשייה בישראל. החברה תפרוס עבורכם סל שירותים (ללנקק) רחב המורכב מההליך הכולל של רישוי עסקים. כך, אנו מעניקים לכם את הטיפול והליווי לאורך כל הדרך כמו גם את הפתרון הממוקד לכל בקשה ודרישה של גוף מוסדי כזה או אחר.

בזכות הוותק הארוך שלנו בתחום ומתוך ההיכרות של ענפי הרישוי השונים, הצלחנו לפתח מודל מיוחד המותאם לעסקי ההסעדה והקולינריה בארץ. מדובר בקשת פתרונות שכל אחד מהם נוגע לנישה יחידה וספציפית. המודל חולש על כלל התהליך, מהשלבים הראשונים להקמת העסק, מייעוץ אדריכלי דרך מו”מ שוטף מול מחלקת איכות הסביבה, התברואה ועד כיבוי אש וטיפול בגורמים הממונים על הרישיון. השילוב שפיתחנו הכולל עבודה מתואמת של יועץ מזון ואדריכל המומחה לעסקי ההסעדה בישראל יוצר עבורכם את הפתרון הטוב ביותר להיתרים מידיים בשוק המזון על שלל ענפיו.

אנו גאים להציג לפניכם צוות מנצח של חברה שמאז הקמתה מצליחה לרשום לעצמה שורה ארוכה של הצלחות. נשמח ללוות אתכם ולנווט את הדרך תוך מענה עכשווי בזמן אמת. אתם מוזמנים לשוטט באתר שלנו ולהכיר אותנו טוב יותר. אתם יכולים להשאיר פרטים (צור קשר עכשיו) במענה האינטרנטי שלנו ואנו נדאג לשוב אליכם בהקדם האפשרי.

נשמח להפגש ליעוץ ראשוני חינם!

רוצה לחסוך זמן ?

חדש שירותים און-ליין

נגישות