לקבלת ייעוץ ראשוני צלצלו עכשיו:

072-222-1531

 

רישוי עסקים

RVE רישוי והיתרים, מקצרים לך את הדרך לרישיון


הליך רישוי העסק הוא ארוך ומורכב. בהיעדר טיפול מתאים הוצאת הרישיון עלולה להיגרר למשך חודשים ארוכים ובמקרים מסוימים היא עלולה לחצות את רף השנים. אם ננסה למצות את התהליך למס’ מצומצם של שורות נוכל להגיע למסקנה כי הרישיון עצמו תלוי בבירוקרטיה של כל רשות ורשות כמו גם בהרמוניזציה שביניהן.

הדרך לרישיון העסק מתחילה כאמור בתכנון אדריכלי שהולם את דרישות החוק כמו גם את התקנות של הרשות המקומית. בתום התכנון הבקשה מוגשת למהנדס הרשות ואז בעצם מתחיל התהליך שבסופו ייקבע האם ניתן להפעיל את העסק. יש לציין שאת הבקשה יש להגיש לפי קווי האופי המאפיינים את הרשות המקומית עצמה, שכן, כל סטייה קלה עלולה להביא למצב בו בקשת הרישיון “תנדוד” בין מחלקה כזו או אחרת וזאת עוד לפני הטיפול הראשוני.

עם תחילת הטיפול מתחיל ההליך הבירוקרטי. כעת, כל גוף אמור לשלוח מטעמו את אנשי השטח ולבצע הלימה בין דרישות החוק והתקנות לבין צרכיו התפעוליים של העסק. הווה אומר שמחלקת איכות הסביבה יכולה לבקש להתקין מנדף מעל אזור הבישול שבמטבח, כיבוי האש יידרשו את הימצאותם של מטפי הכיבוי, העירייה תדרוש עמידה בכלל דרישותיה וכך, עוד ועוד רשויות תבקשנה עמידה מוחלטת בכלל התקנים והחוקים.

התהליך הזה הופך להיות קצר במיוחד כשאנו, צוות RVE, נכנסים לתמונה. יחסי האמון של אנשי החברה עם כלל הרשויות בארץ הם תוצר של עבודת שטח ופעולות שוטפות במהלך היומיום. ההיכרות שלנו עם החוק מאפשרת לנו להמציא את הגלגל בכל בקשה מחדש. אנו אמונים על מערכת מסועפת של ידע וקשרים שבזכותם אנו גאים לשרת אתכם היום.

חלק מהשירותים שבהם אנו מציעים ומטפלים בהם עבורכם, כחלק מהליך רישוי עסקים, הם:

• הכנת תוכניות אדריכליות (גרמושקות)
• היתרים לשולחנות כסאות, פרגודים וכו’
• יעוץ וטיפול בכל סוגי הרשיונות
• טיפול בשימושים חורגים
• רישיונות יצרן
• ועוד…

RVE רישוי והיתרים לוקחת את הבירוקרטיה והופכת אותה למובנת יותר. לכזו שאפשר ליצור איתה שיח של היגיון בריא ויותר מזה, לכזו שניתן להאמין בה. אנו מציעים לכם את המענה הטוב ביותר לבקשת רישיון עסק ולאישור היתרים. נשמח לסייע ולכוון אתכם בדרך הקצרה שתוביל אל הפעלת העסק בצורה שוטפת ונכונה ע”פ חוק.

רוצה לחסוך זמן ?

חדש שירותים און-ליין

נגישות